Наш інтерент-магазин «4lenovo.com.ua» надає безкоштовну доставку комплектуючих для ноутбуків при замовленні на суму понад 3 500 грн. у випадку передоплати (зверніть увагу на те, що передоплата при замовленнях на суму вище 3 500 грн. обов'язкова, в незалежності від умов доставки). Для всіх інших замовлень можливі наступні варіанти:< / div>

Доставка по Києву

Ми пропонуємо адресну доставку по місту нашим кур'єром в день замовлення за попередньо обумовленим часом. Вартість доставки становить 75 грн. При отриманні можлива оплата готівковим кур'єру.

Доставка по Україні

Ми надаємо доставку по Україні кур'єрською службою "Нова пошта". 
  • Вартість доставки становить від 30 грн. і визначається умовами служби, при необхідності вартість можна розрахувати за допомогою зручної форми на сайті Нової Пошти.
  • Термін доставки залежить від віддаленості пункту населення, для обласних центрів і великих міст зазвичай 1–2 робочих дні, для інших 2–3;
  • Також, ви можете замовити доставку додому, або робоче місце кур'єром від "Нової Пошти".

Під час замовлення доставки іншими службами звертайтеся до наших менеджерів в телефонному режимі або онлайн. 

* Ми настійно рекомендуємо здійснювати перевірку товару і цілісність упаковки на місці отримання товару. Якщо ж ви знайдете якісь зовнішні пошкодження, то працівники доставки повинні задокументувати даний факт. Будьте уважні, щоб уникнути неприємних інцидентів.

Самовивіз в Києві, Одесі

В офісах наших філій ви завжди можете забрати товар самостійно в пн.– пт. з 9.00 до 18.00 і в сб: з 9.00 до 17.00. Адреси складів ви можете знайти в розділі  контакти.