Матриця для Lenovo

Як вибрати відповідний дисплей Lenovo?

Екран ноутбука є одним з основних його складових, так як саме на ньому відображаються всі дії користувача. Саме від матриці залежить якість зображень і зручність роботи за ноутбуком. На жаль, це також одна з крихких деталей ноутбука. Якщо ваша матриця раптово вийшла з ладу, ремонт екрану Lenovo може обійтися дорожче і займе більше часу, ніж його заміна. Якщо ви зважилися замінити в своєму ноутбуці Lenovo екран, але не знаєте з чого почати, ми допоможемо вам. Перед тим, як купити екран Lenovo, ознайомтеся з його технічними характеристиками. При виборі екрану на ноутбук, виділяють такі основні технічні показники:< / div>
  1. Діагональ
  2. Тип матриці
  3. Дозвіл
  4. Тип підсвічування
  5. Роз'єм
Під діагоналлю мається на увазі розмір екрану Lenovo, тобто відстань від одного кута матриці до іншого по діагоналі. Даний показник вимірюється в дюймах і найбільш поширене в ноутбуці Lenovo Дозвіл екрану-15,6 дюймів. Подумайте і вирішите який розмір матриці буде найбільш оптимальним для Вас, так як саме від діагоналі буде залежати вага ноутбука і вартість його екрану. Якщо ви часто берете ноутбук з собою в поїздки або ви віддаєте перевагу працювати на свіжому повітрі, можливо вам краще замінити екран Lenovo на дисплей з діагоналлю не більше 15,6 дюймів. Якщо для Вас дійсно грає роль матриця Lenovo з великою діагоналлю, тоді вам варто придивитися до моделей екранів з діагоналлю 17 дюймів і більше.
Типи матриць поділяють за технологією їх виготовлення: TN + Film, IPS, MVA. На сьогоднішній день найбільш популярними вважаються перші два типи матриць. Кожна з них має свої плюси і мінуси. Матриці TN + Film відрізняються низькою ціною, але також маленькими кутами огляду і недостатньо якісною передачею кольору. Однак серед переваг екрану даного типу виділяють більш швидкий час відгуку, яке може бути застосовано в комп'ютерних іграх. У ноутбуках Lenovo IPS матриця використовується найбільш часто. Даний тип екранів має більш широкі кути огляду і хорошу передачу кольору. На такий екран можна дивитися з усіх боків і під будь-яким кутом, при цьому якість зображення не зіпсується. Якщо Ваша робота за ноутбуком включає в себе програми по кольорокорекції або Відеомонтаж, монітор Lenovo IPS зі своєю передачею кольору зіграє свою роль.
Можливо, ви помітили що останнім часом виробники ноутбуків використовують і сенсорні екрани (матриці з тачскріном). У нашому інтернет-магазині Ви також можете купити дисплей тачскрін Lenovo. Ноутбуки Lenovo з сенсорним екраном мають свої переваги і недоліки. Серед недоліків подібного типу матриці виділяють велику кількість споживаної енергії акумулятора, тобто скорочення час роботи лептопа в автономному режимі. Однак, для збереження заряду акумулятора в ноутбуці Lenovo відключити сенсорний екран також просто, як і включити його. Виробники ноутбуків пішли і далі в своїй розробці технології екранів. З недавнього часу з'явилися також у продажу ноутбуки Lenovo з двома екранами і навіть лептоп Lenovo з гнучким екраном. Звідси відразу виникає питання: "скільки коштує екран ноутбука Lenovo з подібними нововведеннями?". Ціна сенсорних і гнучких екранів від виробника Lenovo відповідає їх якості. Тому якщо ви вирішили випробувати на собі нову цікаву технологію дисплеїв, ви можете сміливо замовляти монітор Lenovo.
Заміна матриці Lenovo також передбачає такий важливий параметр, як Дозвіл екрану. Це поняття включає в себе всю кількість пікселів (точок) на екрані, яке вимірюється по вертикалі і діагоналі матриці. Чим більша кількість пікселів (дозвіл) має ваш монітор ноутбука Lenovo, тим вище якість зображення на ньому. Однак, відзначають також і той факт, що чим більше параметр дозволу, тим більше навантаження екран надає на процесор і акумулятор ноутбука. Тому низька роздільна здатність екрану має також свої переваги. В даному питанні краще вибрати" золоту середину", попередньо обдумавши плюси і мінуси високого дозволу.
У ноутбуках Lenovo яскравість екрану більшою мірою залежить від його типу підсвічування. Розрізняють 2 типи підсвічування екранів-CCFL і LED. Тип підсвічування CCFL вважається застарілим і вже практично не використовується у виробництві екранів. Матриця для ноутбука Lenovo має тип підсвічування LED, який відрізняється високим рівнем яскравості і контрастності екрану. У ноутбуці Lenovo чорний екран, як не дивно може передати рівень контрастності зображення. Саме глибина і насиченість чорного кольору показує рівень яскравості екрану. Для перевірки контрастності екрану можна використовувати зображення шахівниці. У ноутбуці Lenovo синій екран або білий колір покаже рівень рівномірності підсвічування, за допомогою наявності або відсутності будь-яких плям на зображенні.
Сумісність матриць Lenovo залежить в першу чергу від типу роз'єму екрану. У ноутбуках Lenovo шлейф матриці - це зв'язуюча ланка між екраном і ноутбуком. Тому саме шлейф матриці ноутбука Lenovo і його розташування впливають на сумісність екрану з ноутбуком. Якщо ви скористаєтеся пошуком екрану по моделі і серії свого ноутбука, ніяких проблем з сумісністю у Вас не виникне. Навіть у разі відсутності будь-якої моделі ноутбука, телефонуйте нам і ми підберемо для Вас сумісну матрицю протягом декількох хвилин. Екран для ноутбука Lenovo також розрізняють за типом покриття. Користувачі розділилися на дві групи: перші воліють матові екрани, другі - глянцеві. Тут все залежить виключно від Ваших уподобань і зручності. Глянцеві екрани відрізняються високим рівнем яскравості і контрастності зображення. Однак, при попаданні сонячного світла, поверхня глянцевого екрану перетворюється в дзеркало, яке відображає все навколо себе, крім картинки на екрані. Тому, якщо ви любите працювати на свіжому повітрі, найкращим рішенням буде заміна екрану Lenovo на матовий тип покриття. Матові екрани не відсвічують на сонці і рідше брудняться. Враховуйте всі перераховані вище критерії перед тим, як купити матрицю для ноутбука Lenovo, і ви без особливих зусиль зможете підібрати для себе ідеальний екран.

Основні причини поломок матриці ноутбука

Матриця вважається однією з найдорожчих і крихких частин ноутбука. Зламати її дуже просто, якщо не знати правила використання екрану і можливі причини поломок матриці. Виділяють такі основні причини поломок, після яких слід заміна дисплея Lenovo:
  1. Збої в системі підсвічування екрану-виникають через закінчення терміну працездатності екрану.
  2. Мерехтить екран на ноутбуці Lenovo або зображення передається частково - наслідок удару по екрану.
  3. Зображення на дисплеї зникає зовсім або частково-поломка через пролиття рідини на екран.
  4. Виникнення білих смуг на матриці. Смуга на екрані Lenovo може бути вертикальною або горизонтальною. Їх виникнення-наслідок контакту дисплея з магнітом.
  5. Кольорові смуги на екрані і погана якість зображення - вийшов з ладу шлейф матриці або її мікросхема.
Дисплей для ноутбука Lenovo буде працювати довго і без збоїв, якщо ви зможете вберегти свій ноутбук від розпивання рідин біля нього, частих транспортувань і ударів. Не забувайте, що в ноутбуках Lenovo скло екрану потрібно очищати також з особливою акуратністю. Якщо у Вас немає під рукою спеціальних засобів з очищення матриці, можна скористатися ватяними дисками і простою водою. Найголовніше не протирайте свій екран засобами, які містять в своєму складі спирт. Заміна матриці на ноутбуці Lenovo недосвідченим користувачем може також стати причиною її поломки. Тому краще надати це фахівцям нашого магазину. Якщо ви хочете отримати більш детальну консультацію щодо вибору матриці для свого ноутбука, телефонуйте нам і ми із задоволенням допоможемо вам! Якщо ви давно хотіли поміняти екран Lenovo, сміливо дійте! Ми відправляємо наші товари в найкоротші терміни по всій території України. Якщо ви перебуваєте в Києві або в Одесі, ви можете самостійно забрати своє замовлення і замінити матрицю Lenovo за допомогою наших фахівців. Бажаємо вам корисних покупок і приємного проведення часу за ноутбуком з "4 LenovoParts"!