Жорсткий диск для Lenovo

Заміна жорсткого диска на ноутбуці Lenovo

Жорсткий диск (вінчестер і HDD) займається записуванням і зберіганням всієї інформації вашого ноутбука. Заміна HDD Lenovo може бути не тільки через його поломки. Якщо вам не вистачає місця для зберігання даних, Ви можете замінити свій накопичувач на новий. Тоді у Вас більше не буде проблем з нестачею місця зберігання інформації на комп'ютері. Якщо для вашого ноутбука Lenovo заміна жорсткого диска проводиться вперше, Вам слід знати на що потрібно звернути увагу при виборі нового HDD Lenovo. Жорсткий диск для ноутбука Lenovo має такі основні технічні параметри:
  1. Обсяг пам'яті< / li>
  2. Тип і роз'єм підключення
  3. Швидкість роботи
  4. Технологія пристрою
Перше питання, що виникає в голові покупця- " скільки коштує жорсткий диск на Lenovo?". Вартість HDD для ноутбука Lenovo залежить від його технічних властивостей, часто від обсягу пам'яті даного пристрою. Якщо раніше обсяг сховища вінчестера ноутбука вимірювався в гігабайтах, то в сучасних ноутбуках від виробника Lenovo обсяг пам'яті накопичувача може досягати 16 терабайт. Вибирайте обсяг пам'яті, грунтуючись на тому, який обсяг роботи ви виконуєте за ноутбуком і скільки інформації вам доводиться зберігати на цьому пристрої. Мінімально необхідним об'ємом жорсткого диска вважається 500 гігабайт. Якщо ж ви завантажуєте комп'ютерні ігри, фільми або користуєтеся складними програмами по відео монтажу, краще розглядати жорсткі диски з об'ємом пам'яті від 1 терабайт.
Жорсткі диски для ноутбуків розрізняють за типом підключення на: зовнішній і внутрішній HDD. Виходячи з назви очевидно, що зовнішній жорсткий диск Lenovo підключається до ноутбука через USB роз'єм, а внутрішній накопичувач встановлюється у внутрішню частину вашого пристрою. Якщо ви не знаєте який жорсткий диск для Lenovo вибрати, ми Вам допоможемо. Якщо ваш внутрішній жорсткий диск вийшов з ладу, замовте новий внутрішній накопичувач. Але якщо ви вирішили замінити свій Вінчестер через брак вільного місця, купіть новий зовнішній накопичувач, який буде у Вас запасним. У кращому випадку рекомендується мати обидва типи накопичувачів. Ви можете копіювати всю інформацію з внутрішнього диска на зовнішній, в разі раптового виходу з ладу першого накопичувача, ви встигнете зберегти всю необхідну інформацію. По роз'єму підключення внутрішні Вінчестери ноутбуків діляться на: SATA і IDE. Тут все просто, так як всі сучасні ноутбуки Lenovo мають інтерфейс підключення SATA. Даний тип інтерфейсу відрізняється високою швидкістю передачі інформації на накопичувач.
Ще один важливий технічний параметр при виборі жорсткого диска — це показник швидкості. Саме від цього показника буде залежати наскільки швидко будуть завантажуватися програми та ігри Вашого лептопа. Параметр швидкості жорстких дисків вимірюється в мегабайтах в секунду. Наприклад, якщо швидкість жорсткого диска 200 Мб / сек., значить цей накопичувач зчитує і записує інформацію зі швидкістю 200 мегабайт в секунду. Такі програми, як редагування фото або відео вимагають високої швидкості вінчестера ноутбука. Якщо купити жорсткий диск для Lenovo з високим показником швидкості, Швидкість виконання команд і операцій в таких програмах підвищиться. Показник швидкості вінчестера також вимірюється і кількістю оборотів хвилину. Найбільш поширений показник швидкості жорсткого диска - 7200 Об/хв.це середній рівень швидкості вінчестера, який підійде для всіх користувачів. Максимальний рівень швидкості жорстких дисків може досягати до 10000 Об/хв.слід також зазначити, що чим вище показник швидкості жорсткого диска, тим більше енергії він споживає від акумуляторної батареї ноутбука. Отже, ноутбук буде швидше розряджатися.
За технологією пристрою, жорсткі диски поділяють на: HDD і SDD Накопичувачі. Обидва пристрої виконують одну і ту ж функцію, але всі вони мають свої плюси і мінуси. HDD накопичувач-це диск, запис інформації якого відбувається за допомогою спеціальних механічних пластин. SSD накопичувач-пристрій, який також називають твердотільним. Воно не має в своїй конструкції ніяких механічних пластин, тому запис інформації в SSD накопичувачі відбувається швидше. Крім цього диски SSD не ламаються при ударі і вони споживають менше енергії від акумулятора ноутбука. Жорсткі диски HDD також мають свої переваги. Вартість HDD накопичувачів набагато нижче SSD. Також відзначають, що відновити втрачену інформацію з жорсткого диска HDD набагато легше. Заміна HDD на SSD в ноутбуці Lenovo-справа суто суб'єктивна. Обміркуйте всі плюси і мінуси кожного пристрою, і тільки після цього зробіть свій вибір. Тепер, коли ви знаєте всі основні технічні характеристики, вибрати і купити жорсткий диск для ноутбука Lenovo в нашому магазині для Вас не буде проблемою.

Основні причини поломки жорсткого диска

Жорсткий диск ноутбука може вийти з ладу в самий невідповідний момент, при цьому користувач ризикує втратити всю необхідну інформацію, якщо попередньо не зробить копію на інший накопичувач. Якщо ви будете знати основні ознаки і можливі причини поломок жорстких дисків, ви не тільки будете готові до його поломки, але і зможете продовжити термін його працездатності. Зрозуміти, що жорсткий диск незабаром вийде з ладу можна за такими простими ознаками:
  1. Виникнення шуму при роботі вінчестера.
  2. Ваш ноутбук Lenovo не бачить жорсткий диск.
  3. Операційна система ноутбука видає помилки і збої при роботі.
  4. Запах гару.
Якщо ви виявили будь-які з перерахованих ознак, відразу ж припиніть роботу жорсткого диска для можливості відновлення інформації на ньому. Одна з основних причин поломки вінчестера пов'язана зі стрибками напруги і замиканнями в мережі. В такому випадку може вийти з ладу плата жорсткого диска. Комп'ютерні віруси з мережі також можуть негативно позначитися на роботі жорсткого диска, так як саме на накопичувач записується вся інформація ноутбука. Ще однією причиною поломки вінчестера може стати його перегрів. Для того, щоб уникнути перегріву накопичувача, необхідно проводити регулярне очищення внутрішньої частини ноутбука від скупчень пилу. Якщо ви хочете збільшити термін служби свого накопичувача, в ноутбуці Lenovo температура жорсткого диска повинна залишатися оптимально середньої. Також постарайтеся уникати трясіння і ударів як по внутрішніх, так і зовнішніх накопичувачів.
Поломка вінчестера може також виникнути в слідстві неакуратної установки його в ноутбук. Заміна HDD ноутбука Lenovo повинна здійснюватися правильно і акуратно. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете здійснити її самостійно, краще звернутися до фахівців. Для цього потрібно знати не тільки, як зняти жорсткий диск з ноутбука Lenovo, але і як правильно поставити жорсткий диск в пристрій ноутбука. При неправильній заміні вінчестера є ймовірність пошкодити шлейф HDD Lenovo. Не забувайте періодично проводити форматування свого жорсткого диска. Це необхідно для того, щоб не перевантажувати пластини Вашого вінчестера зайвою інформацією.

Як відформатувати жорсткий диск Lenovo?

Це можна зробити в системі Windows самостійно. Для того, щоб відформатувати диск, необхідно вибрати конкретний накопичувач і натиснути на праву кнопку миші. Виберіть команду форматування, встановіть необхідні настройки і починайте процес. Є й інші способи форматування жорсткого диска, які можна провести за допомогою спеціальних програм. Що стосується зовнішніх жорстких дисків, не забувайте витягувати накопичувач з ноутбука "безпечно". Багато користувачів нехтують цим правилом, внаслідок чого можуть виникати проблеми в роботі накопичувача і швидкий вихід з ладу даного пристрою. Якщо ваш ноутбук Lenovo не бачить HDD або ви помітили будь-яку з перерахованих поломок, не намагайтеся зробити ремонт жорсткого диска самостійно.
Якщо ви не знаєте, як поміняти жорсткий диск на ноутбуці Lenovo, ви можете зробити це після покупки в нашому офісі Києва або Одеси. З питань вибору жорсткого диска вам можуть допомогти наші фахівці в телефонному режимі абсолютно безкоштовно. Ми із задоволенням підберемо для Вас жорсткий диск в рамках вашого бюджету! Чим швидше ви зробите своє замовлення, тепер швидше ви зможете замінити жорсткий диск ноутбука Lenovo на новий. Ми відправимо Ваш товар в день оформлення замовлення і вже протягом декількох днів, він прибуде за вказаною адресою у відділення Нової Пошти. Бажаємо вам корисних покупок з "4 LenovoParts"!