Акумулятор для Lenovo

Як вибрати відповідний акумулятор Lenovo?

Функцію мобільності ноутбука несе на собі акумуляторна батарея, яку живить від мережі зарядний пристрій. Всі акумулятори мають свій термін служби, який обмежується певною кількістю зарядок і розрядок батареї. Якщо ви помітили, що у вашому ноутбуці Lenovo швидко розряджається батарея, значить ваш акумулятор закінчується. Ремонт зношеної батареї Неможливий і в такому випадку Вам потрібно замінити акумулятор Lenovo на новий. Не поспішайте викидати колишній акумулятор, так як при виборі нового акб Lenovo слід порівнювати параметри старого і нового акумулятора. Якщо Вам ще не доводилося вибирати будь-які комплектуючі для ноутбука, ми із задоволенням Вам допоможемо. Перед вибором нового акумулятора потрібно обміркувати наступне:
 1. Чи часто вам доводиться працювати за ноутбуком без підключення до мережі?
 2. Наскільки інтенсивно ви використовуєте ноутбук при автономній роботі? Тут мається на увазі, як часто ви використовуєте програми або програми, які споживають багато енергії акумулятора ноутбука, що сприяє швидкому розряду батареї.
 3. Враховуйте технічні характеристики і габарити свого лептопа. Такі параметри, як наявність або відсутність підсвічування у клавіатури, тип підсвічування екрану і розміри самого ноутбука можуть вплинути на швидкість розрядки його акумуляторної батареї.
Наступне, що потрібно знати при виборі акумуляторної батареї — це її технічні параметри. Технічна характеристика акумулятора включає в себе такі показники:
 1. Ємність
 2. Напруга
 3. Тип акб
 4. Тип роз'єму і габарити пристрою
Якщо ви хочете, щоб ваша автономна робота за ноутбуком була більш тривалою, навіть незважаючи на інтенсивне використання лептопа, рекомендується купити акумулятор Lenovo з підвищеним показником ємності. Ємність акумулятора вимірюється в міліамперах-mAh. В основному батарея Lenovo має показник ємності 5200 mAh. Акумулятори з підвищеною ємністю важчі за вагою і відрізняються в ціні. Однак їх основна перевага-заряд батареї Lenovo буде довше триматися. Отже, заряджається батарея для ноутбука Lenovo з високою ємністю рідше, що може значно продовжити її термін служби. Напруга акумулятора повинна відповідати параметру, який був на вашому колишньому пристрої. Може допускатися відхилення від колишньої напруги акб в 0,5 в. (Вольт). Найбільш часто зустрічається показник напруги акб Lenovo може бути від 10,8 V до 14,8 V. якщо перевищити встановлену норму напруги, можна зіпсувати акумулятор.
Акумулятори для ноутбуків також розрізняють за типом:
 1. Нікель-кадмієві ( NiCd) - стійкі до високої температури і досить довговічні, але не володіють високою ємністю акб.
 2. Нікель-металгідридні ( NiMh) - висока вартість і ємність, але обмежений життєвий цикл.
 3. Літій-іонні ( LiIon) - найбільш поширений тип батареї, який використовують також в мобільних пристроях і відрізняється високим показником ємності.
 4. Літій-полімерні ( Li-Polimer) - застосовуються в основному в пристроях побутової техніки або в нетбуках з невеликою кількістю споживаної енергії.
Перші два типи акумуляторних батарей вже майже не використовуються у виробництві ноутбуків. Акумулятор для ноутбука Lenovo в основному має літій-іонний тип. Важливо знати, що даний тип акб дуже чутливий до різких перепадів температури. Тому, при занадто низькій температурі повітря ємність батареї може знижуватися. Літій-полімерні акумуляторні батареї все ще знаходяться в стадії розробки і можливо в майбутньому будуть вдосконалені і їх стануть використовувати в сучасних ноутбуках. Ще один важливий фактор при виборі акумулятора-тип роз'єму і розміри акумуляторів Lenovo. Даний параметр повинен повністю відповідати вашому ноутбуку, так як в іншому випадку Новий акумулятор просто неможливо буде встановити в нього. За всіма вищевказаними параметрами ви без особливих зусиль зможете вибрати і купити акумулятор для ноутбука Lenovo, який буде ідеально підходити до вашого пристрою. На нашому сайті також можливий пошук будь-якої комплектуючої частини ноутбука за номером його моделі. Номер моделі свого лептопа ви зможете знайти на його задній кришці. Найбільш часто задається питання « "скільки коштує акумулятор Lenovo". У нашому асортименті є різні оригінальні акумулятори Lenovo, ціновий діапазон яких залежить виключно від їх технічних властивостей. Однак, ми можемо допомогти Вам підібрати акумулятор Lenovo ціна якого не буде виходити за рамки вашого бюджету!

Що зробити для того, щоб батарея для ноутбука Lenovo пропрацювала довше?

Акумуляторна батарея Lenovo, як і будь-які інші батареї має свій встановлений термін працездатності, який в свою чергу налічує певне число заряду і розряду акб. На жаль, ремонт акумуляторів Lenovo, які вже відпрацювали свій термін, Неможливий. Однак, можна уникнути передчасного виходу з ладу акб ноутбуків Lenovo, якщо знати прості правила їх використання. Перше, що рекомендується зробити після покупки нового акумулятора — повністю зарядити його до 100%. Це потрібно зробити для того, щоб максимально зберегти коефіцієнт ємності батареї. Зарядіть нову батарею при вимкненому ноутбуці і тільки після повного заряду, включіть його. Тримайте ноутбук включеним до повного розряду батареї і тільки після цього рекомендується зарядити акумулятор Lenovo знову. Можливо, ви вже чули такий термін, як "калібрування". Саме так називається даний процес зарядки і розрядки акумулятора. Калібрування батареї Lenovo рекомендується проводити не тільки після її покупки. Рекомендується здійснювати калібрування регулярно раз в 3 місяці. Калібрування акумулятора Lenovo включає в себе три простих дії-повний заряд батареї, повний розряд і повторення першої дії знову.
Різкі перепади температури повітря негативно позначаються на параметр ємності акумуляторної батареї. Тому якщо Ваш лептоп знаходився якийсь час на вулиці або в приміщенні зі зниженою температурою, не включайте його відразу. Також не слід занадто довго залишати акумулятор розрядженим. Його потрібно ставити на підзарядку, якщо індикатор на робочому столі буде показувати позначку 20% і нижче. Крім цього не забувайте відключати зарядний пристрій після повної зарядки акумулятора. Дотримання цього правила допоможе також уникнути негативного впливу різких стрибків напруги в Мережі як на батарею ноутбука, так і на інші його комплектуючі. При транспортуванні ноутбука дійте акуратно, щоб уникнути будь-яких ударів по ньому. При дотриманні всіх перерахованих правил експлуатації, нова акумуляторна батарея для ноутбука Lenovo буде служити довго і не підведе Вас в самий невідповідний момент.
Заміна акумулятора Lenovo може бути виконана фахівцями нашого офісу в Києві або в Одесі. Якщо у Вас немає можливості приїхати до нас, Заміна батареї на Lenovo-це дуже простий процес, який можна зробити в домашніх умовах протягом 5 хвилин. Для того, щоб поміняти акумулятор Lenovo, вимкніть ноутбук і зарядний пристрій. Після цього почекайте пару хвилин до повного зникнення струму і відкрийте задню кришку свого ноутбука. Після цього ви можете акуратно зняти акумулятор Lenovo і встановити новий. Залишається тільки знову закрутити кришку ноутбука і сміливо включати його. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання по установці або вибору батареї, зв'яжіться з нами і наші менеджери нададуть вам всі необхідні відомості. Купити батарею для ноутбука Lenovo в нашому магазині можна протягом декількох хвилин. Всі технічні відомості кожної моделі батареї ми вказали в її описі. Якщо у вашому ноутбуці Lenovo не заряджається батарея, зробіть замовлення прямо зараз і ви позбавите себе від подібних проблем. Купуючи акумулятор у нас, ви отримаєте не тільки якісний товар за приємною ціною, але і гарантію від нашого магазину. Комплектуючі нашого магазину продаються по всій території України і відправляються за вказаною адресою за допомогою Нової Пошти. Якщо ви не змогли знайти батарею за номером моделі свого ноутбука, сміливо телефонуйте нам і ми перевіримо Сумісність акб Lenovo інших моделей. Ми бажаємо вам корисних покупок і приємного проведення часу з "4 LenovoParts"!