Клавіатура для Lenovo

Заміна клавіатури на ноутбуці Lenovo

Клавіатура ноутбука-невід'ємна його частина, так як саме через неї ми передаємо свої запити в операційну систему. Користувач контактує з клавіатурою щодня і не завжди акуратно, що значно позначається на її терміні працездатності. Життєвий цикл будь-якої клавіатури-це певна кількість натискань. Виробниками клавіатур було виявлено, термін служби середньостатистичної клавіатури ноутбука налічує до 10 років. Однак, при цьому не враховувалися позаштатні ситуації, пов'язані з використанням клавіатури в життєвих і побутових умовах Користувачем. Якщо у вашому ноутбуці Lenovo перестала працювати клавіатура, не впадайте у відчай. Ремонт клавіатури Lenovo можливий, але тільки в незначних поломках. Якщо ви хочете зберегти свій час і нерви, найкращим рішенням буде Заміна клавіатури Lenovo. Наш інтернет-магазин має широкий асортимент клавіатур, але купити клавіатуру Lenovo відповідної моделі зовсім не складно. Всі клавіатури розділені по серії і моделі ноутбука. Якщо ви скористаєтеся пошуком за номером моделі свого ноутбука, Сумісність клавіатур Lenovo, запропонованих Вам, буде гарантована. Кожна клавіатура Lenovo, крім серії і моделі ноутбука, також відрізняється і за своїми технічними характеристиками. Якщо ви вперше зважилися замінити клавіатуру ноутбука Lenovo, Вам варто знати які технічні параметри при виборі вважаються основними.
Клавіатура для ноутбука Lenovo має такі технічні характеристики:
  1. Розкладка-розмір і розташування клавіш.
  2. Підсвічування-наявність або відсутність її.
  3. Конструкція кнопок.
  4. Розміри клавіатури.
Найперше, на що рекомендується звернути увагу при виборі - це клавіші на клавіатурі Lenovo. Саме від їх розміру і розташування на ній буде залежати практичність і зручність роботи за клавіатурою. Зверніть увагу на наявність всіх необхідних вам клавіш на клавіатурі і переконайтеся в тому, що їх розташування звично для вас. Розкладка клавіатури Lenovo вважається однією з кращих на ринку, однак ви вибираєте клавіатуру, яка в першу чергу буде зручна для Вас. Форма кнопок клавіатури може бути увігнутою або плоскою. Плоскі клавіші на клавіатурі візуально вписуються в будь-який дизайн ноутбука. Однак, клавіатури з увігнутими клавішами вважаються більш зручними, так як кожна кнопка ідеально підлаштовується під форму ваших пальців.
У ноутбуках Lenovo підсвічування клавіатури грає важливу роль для тих, хто довго затримується за роботою у ноутбука. Клавіатури з підсвічуванням дозволяють працювати або грати в комп'ютерні ігри навіть в нічний час доби. Підсвічування клавіатури ноутбука Lenovo може включатися і відключатися Користувачем. Як включити підсвічування клавіатури Lenovo? На клавіатурі ноутбука Lenovo Thinkpad можна включити підсвічування за допомогою двох клавіш-Fn і пробіл. Ви можете не тільки самостійно включити підсвічування клавіатури на ноутбуці Lenovo, але і відрегулювати її колір і рівень яскравості. Для посилення яскравості підсвічування досить ще раз виконати комбінацію клавіш Fn і пробіл. Для того, щоб відключити підсвічування клавіатури Lenovo, натисніть втретє на клавіші Fn і пробіл. У нашому магазині дуже просто дізнатися чи є підсвічування клавіатури на ноутбуці Lenovo, так як її наявність або відсутність ми вказуємо в описі кожної окремої моделі.
Виділяють такі типи клавіатур по конструкції клавіш: Механічна, мембранна і ножична клавіатура. Ігрові клавіатури Lenovo використовують механічний тип клавіш. Серед переваг механічних клавіатур виділяють довгий термін служби і миттєвий відгук на натискання, що в першу чергу важливо для користувачів-геймерів. Вартість мембранних клавіатур значно нижче механічних, але їх термін служби також не настільки довговічний. Серед плюсів мембранних клавіш, крім їх вартості, виділяють відсутність шуму при натисканні. Ножичні клавіатури - найбільш поширений тип клавіш, який встановлений в усі популярні моделі ноутбуків. У конструкції цих клавіш під кожною кнопкою встановлений спеціальний механізм, який зовні нагадує ножиці. Звідси і назва даного типу клавіш. У ножичних клавіатур більш тривалий термін служби і висока точність натискання. Вартість клавіатур даного типу вище, ніж мембранні клавіатури, але нижче механічних.
За способом підключення до ноутбука також виділяють бездротові клавіатури. Бездротова клавіатура Lenovo дуже зручна в застосуванні, так як з її допомогою ноутбуком можна управляти навіть на далекій відстані. Для того, щоб включити клавіатуру Lenovo, досить вставити в неї батарейки і під'єднати до ноутбука через роз'єм USB невеликий радіопередавач з комплекту, який продається з клавіатурою. Такі клавіатури називають бездротовими USB клавіатурами. Виділяють також і клавіатури-bluetooth, які підключаються до ноутбука за допомогою функції Bluetooth. Виробники Lenovo також випустили ноутбук з сенсорним екраном і клавіатурою. У даній моделі ноутбука Lenovo сенсорна клавіатура має зручну розкладку і розташування клавіш. При створенні сенсорної клавіатури виробники врахували всі недоліки планшетних клавіатур і виправили їх.
При виборі клавіатури не забувайте також порівняти розміри нового пристрою зі старим. Якщо за своїми габаритами Нова клавіатури буде більше або менше попередньої, її просто неможливо буде встановити в ноутбук. Звичайно, ви можете купити клавіатуру для ноутбука Lenovo за номером моделі, який ви зможете виявити на задній кришці свого лептопа. Якщо ви не зможете знайти клавіатуру за номером моделі, зателефонуйте нам і наші менеджери виберуть іншу сумісну модель до Вашого ноутбука. Враховуючи всі перераховані вище технічні параметри клавіатури, ви зможете вибрати і замовити клавіатуру для ноутбука lenovo на нашому сайті протягом декількох хвилин.

Основні причини поломок клавіатур

Клавіатура може пропрацювати практично такий же термін, як і сам ноутбук. Однак, якщо ви хочете, щоб Ваша нова клавіатура пропрацювала якомога довше, слід дізнатися основні причини її можливої поломки. Сервісні центри виділяють такі найбільш поширені поломки клавіатур:< / div>
  1. Пролиття рідини на клавіатуру.
  2. Залипання і випадання клавіш.
  3. Пошкодження контактів всередині.
  4. Поломка шлейфу клавіатури.
Перше місце займають поломки клавіатур через пролиття рідин на них. Швидше за все, ви також любите працювати за ноутбуком, при цьому розпиваючи чашку ранкової кави. Саме такі дії ведуть за собою випадкове пролиття чашки кави на ноутбук. Подібні ситуації можуть не тільки зламати клавіатуру, але і більш серйозні комплектуючі частини пристрою. Якщо це сталося і з Вами, поспішайте відключити і знеструмити свій ноутбук. Вийміть з нього акумуляторну батарею і акуратно зберіть рідину з клавіатури за допомогою серветок або ганчірок. Після цього не намагайтеся просушити клавіатуру самостійно, так як при занадто високій температурі просушування, клавіші клавіатури можуть повністю вийти з ладу.
Залипання і поломка клавіш може виникнути, якщо ви своєчасно не віднесли ноутбук в сервісний центр після пролиття рідини на нього. Також подібна поломка може статися, якщо ви давно не очищали свою клавіатуру від скупчень пилу і залишків їжі. Чистка клавіатури Lenovo повинна бути регулярною. Як почистити клавіатуру Lenovo? Ви можете здійснити чистку клавіатури в домашніх умовах. Найголовніше знати як зняти клавіатуру з ноутбука Lenovo таким чином, щоб не пошкодити її шлейф. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете впоратися з цим самостійно, краще надати чистку клавіатури фахівцям. Випали кнопки з клавіатури-це теж не рідкість. Це може статися тільки через сильного тиску, наданого Користувачем при натисканні.
Наступна причина поломки-це пошкодження контактів всередині клавіатури. Подібна ситуація може статися з уже відомої причини пролиття рідини на неї. Солодкі рідини можуть окислювати внутрішні частини ноутбука і контактів самої клавіатури. Крім цього вихід з ладу контактів може також статися через різких стрибків напруги в мережі. Ця поломка більш серйозна і її ремонт малоймовірний. Тому в подібній ситуації не знайти більш кращого рішення, як поміняти клавіатуру на ноутбуці Lenovo.