Зарядка для ноутбука Lenovo. Купити блок живлення для ноутбука Lenovo

Блоки живлення для Lenovo

Як купити адаптер живлення для ноутбука Lenovo?

Адаптер живлення виконує одну з основних функцій — зарядка батареї ноутбука Леново. Навіть незважаючи на свою мобільність, жоден ноутбук не може обійтися без зарядного пристрою. Тому несподівана поломка блоку живлення введе в глухий кут будь-якого користувача ноутбука. Не поспішайте впадати у відчай, якщо подібна ситуація сталася і з Вами. По-перше, ви вже знайшли Де купити зарядку для ноутбука Леново. По-друге, давайте розберемося чи дійсно це проблема несправності зарядки. Якщо у вашому ноутбуці Lenovo не йде зарядка або блимає індикатор зарядки, проблема може бути і в інших комплектуючих даного пристрою. Перше, що потрібно зробити — це перевірити наявність електрики в мережі і чи працює розетка, до якої Ви підключали блок живлення Lenovo. Це зробити дуже просто-підключіть до цієї ж розетки інший електричний прилад і якщо він буде працювати, значить проблема дійсно в зарядці. Другий спосіб перевірки-вимкнути ноутбук і витягти акумуляторну батарею з нього. Після чого, підключіть зарядний пристрій Lenovo до ноутбука і якщо воно запрацює, значить справа в несправності акумуляторної батареї лептопа.
Якщо і цей спосіб показав, що зарядка Леново несправна, огляньте свій пристрій для з'ясування причини поломки. Найбільш часті причини виходу з ладу мережевого адаптера можна виявити візуально. Серед них може бути пошкоджений провід зарядки Леново або її роз'єм. Більш серйозна несправність-це пошкодження самого корпусу блоку живлення, так як саме в ньому міститься весь електронний "скелет" зарядного пристрою. При поломці внутрішньої частини зарядного пристрою може виникнути запах диму, що говорить про те що ваш пристрій згоріло. В такому випадку ремонт зарядки Lenovo не буде рентабельним і найкращим виходом з цієї ситуації буде придбати новий адаптер Lenovo. Завдання вибору відповідного адаптера живлення в онлайн-режимі здається нездійсненним, але все досить просто. Якщо ви вперше зіткнулися з заміною зарядного пристрою, важливо знати на що потрібно звертати увагу при його виборі.
При покупці блоку живлення для ноутбука звертають увагу на такі технічні параметри:
  1. Напруга (V)
  2. Потужність (W)
  3. Сила струму (A)
  4. Роз'єм зарядки Lenovo
Всі перераховані вище показники повинні збігатися з параметрами, зазначеними на корпусі вашого колишнього блоку живлення. В такому випадку новий мережевий адаптер Lenovo буде повністю сумісний з вашим ноутбуком. Перший критерій-це коефіцієнт напруги на виході зарядного пристрою. Це та кількість напруги, яким зарядка буде живити ваш ноутбук. Важливо, щоб даний показник не був вище встановленого. У разі перевищення норми показника вихідної напруги, може згоріти і більш дорога частина-материнська плата лептопа. Блок живлення Lenovo 20V-пристрій з найбільш часто зустрічається показником напруги.
Потужність зарядки зазвичай вказана на корпусі пристрою. Коефіцієнт потужності також легко отримати, якщо помножити показник напруги і силу струму зарядного пристрою. Показник потужності блоку живлення може бути більше, ніж у колишнього пристрою. Наприклад, якщо у Вас був блок живлення Lenovo 65W, то ви можете придбати зарядку з підвищеною потужністю. В даному випадку блок живлення 90w буде заряджати ноутбук швидше. Якщо ви придбаєте блок живлення 45W, то Ваша зарядка може передчасно вийти з ладу, так як коефіцієнт потужності занижений.
Силу струму зарядки можна також побачити на наклейці з маркуванням, яка знаходиться на корпусі пристрою. Бажано щоб даний параметр збігався з колишнім блоком живлення. Сила струму також може бути вище, але ніяк не нижче встановленого параметра. Якщо коефіцієнт сили струму зарядки буде занижений, він може згоріти. У нашому асортименті найбільш часто зустрічається блок живлення lenovo 20V 3.25 A. зазвичай сила струму зарядного пристрою варіюється від 2 до 4 A.
Роз'єм зарядки Леново важливо враховувати при покупці, так як він повинен бути сумісний з Вашим лептопом для вільного підключення пристрою до нього. Навіть у одного виробника даний показник може відрізнятися, в залежності від моделі і серії ноутбука. Рекомендується, щоб гніздо зарядки Леново і її штекер були повністю сумісні. Якщо зарядний пристрій буде занадто туго входити в гніздо ноутбука, це може привести до поломки роз'єму. Штекер зарядки Lenovo на деяких моделях може бути також з роз'ємом USB. Подібний тип роз'єму називають "type c". Lenovo USB C зарядка дуже практична у використанні, так як вона може бути сумісна з ноутбуком будь-якої моделі. Роз'єм блоку живлення ноутбука Lenovo може також виглядати таким чином-5.5x2.5. Пам'ятайте, що всі технічні показники необхідно порівнювати з показниками колишнього зарядного пристрою. Якщо у Вас немає старого блоку живлення, ви можете знайти дані параметри на задній кришці вашого ноутбука. Тепер, враховуючи всі перераховані вище критерії вибору, ви знайдете на нашому сайті відповідний блок живлення для ноутбука Lenovo протягом декількох хвилин. Якщо у вас виникнуть будь-які труднощі при виборі, зв'яжіться з нами. Наші фахівці запитають у Вас номер моделі ноутбука і дадуть відповідь на всі ваші питання щодо вибору з/в .

Правила використання адаптера живлення Lenovo

У лабораторних умовах виробниками зарядних пристроїв було виявлено, що термін їх служби може бути таким же, як і життєвий цикл самого лептопа. Однак, в природних умовах використання все не зовсім так. Всьому виною недбале ставлення користувачів до використання зарядки. Зарядка для Lenovo буде працювати довго і заряджати ваш ноутбук без будь-яких збоїв, якщо ви будете використовувати її правильно. Правила експлуатації досить прості. По-перше, ваша зарядка для ноутбука Леново повинна бути з допустимими параметрами напруги і потужності. Те ж саме стосується і параметра сили струму нової зарядки. Також рекомендується тримати робочий адаптер живлення Lenovo у відкритому просторі, тобто не класти на нього ніяких предметів і не накривати корпус зарядки ніякими паперами. Це пояснюється тим, що при роботі зарядка видає певний відвід тепла. Щоб уникнути перегріву блоку живлення, необхідно тримати його у відкритому доступі для відводу тепла від корпусу. Також, щоб не пошкодити кабель, провід зарядки ноутбука Леново не звертайте занадто туго і не ставте на нього важкі предмети. Найчастіше адаптер живлення виходить з ладу саме через деформації кабелю або штекера з/в . Зберігайте свій зарядний пристрій в темному місці при середній температурі повітря, подалі від дітей і домашніх вихованців. Зарядка для ноутбука Lenovo може також вийти з ладу з простої причини різких стрибків напруги в електромережі. Щоб цього уникнути, не забувайте відключати зарядний пристрій під час грози або якщо воно вже не використовується. Ще одне важливе правило експлуатації-уникайте попадання будь-якої рідини або вологи на корпус блоку живлення. Крім цього не забувайте проводити регулярне чищення зарядного пристрою від скупчень пилу і ні в якому разі не здійснюйте самостійний ремонт зарядки Леново заради вашої безпеки.
В асортименті нашого магазину Велика кількість оригінальних зарядних пристроїв для ноутбуків Lenovo різних серій і моделей. Тому ви без зусиль зможете знайти і купити блок живлення Lenovo для свого ноутбука. Але навіть якщо ви не знайдете адаптер живлення за номером моделі ноутбука, всі моделі зарядних пристроїв є взаємозамінними. Тому в такому випадку ми допоможемо Вам підібрати одну з сумісних моделей зарядки для вашого ноутбука. Купуючи зарядний пристрій для ноутбука Lenovo в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте якісний товар з гарантійним талоном за приємною ціною. Купити зарядку для Леново ви можете самостійно в онлайн-режимі або за допомогою наших фахівців, зв'язавшись з нами по телефону. Новий адаптер для ноутбука Lenovo буде відправлений Вам в день його покупки, так як ми розуміємо наскільки важливо отримати його в найкоротші терміни! Ми із задоволенням підберемо для Вас ідеальний адаптер живлення для ноутбука Lenovo за доступною ціною. Бажаємо вам корисного шопінгу в "4 LenovoParts"!